Mūsų bendruomenė
Susipažinkite su "Mūsų bendruomenės" mokyklomis:
 

Vilniaus miesto savivaldybė 447

"Futbolo ABC"
"Global Education"
"ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas"
"Laimikis.lt" "Burbuliatorius"
"Language club"
"Lindyhop.lt klubas"
"Mokslo šviesa"
"Scandinavian Language School"
"Tavaip"
"Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras"
100 zuikių
ANGLŲ KALBOS CENTRAS
Aidas
Aidija
Aikido Aikikai asociacija "SŪKURYS"
Aikido Aikikai klubas
Aktorė
Alfa klasė
Alfonsas Penikas pop-sou grupe
Angelų miesto kalbų akademija
Anglų ir kitų užsienio kalbų stovykla “Discover English Camp
Anglų kalbos kursai
Anglų kalbos studija
Animacija
Ankstyvojo ugdymo pamokėlės mažyliams
Asfaltovaikai.lt
Asociacija "Gero vėjo klubas"
Asociacija "Intelektinio Kapitalo Ugdymas"
Audronės dizaino inovacijų studija
Auksma
Aurelijos stalo teniso klubas
Aš myliu muziką
BE GOOD šokių studija
Baleto studija „Gracija“
Baltijos Kompiuterių Akademija
Baltijos menų akademija
Baltijos sporto akademija
Bernardinų bažnyčios giedojimo mokykla
Berniukų ir jaunuolių choras "Ąžuoliukas"
Boružėlės šalis
Bėgimo klubas „Šviesos kariai“
Bėgimo mėgėjų sporto klubas „Stajeris“
Capital Badminton Club
Capoeira Lietuva
City Boxing
City Dance šokių ir sveikatingumo studija
Ciuoziu.lt
CodeAcademy
DALI akademija
DEMO lopšelis - darželis
Dailusis čiuožimas Lietuvoje
Dailės studija ,,Mėnulis''
Dailės studija „Baltas lapas“
Dance Time Lithuania
Deimantės šokio namai
Demonstracinė profesinė mokykla 2
Dienos centras "Šviesa"
Dorkanas
Dziudo Vaikams “VIESULAS”
Dziudo klubas ,,Banga''
EIQ akademija
Editos Daniūtės šokių studija
Educado
Ekstremalus Sportas
FINUPA
FKE akademija futbolo treniruotės
Fanų sporto projektai
Fechtavimo klubas "Gintarinė špaga"
Flamenco Akademija
Futbolo klubas "Pabradė"
GRAVITAS SCHOLA, VšĮ
Gebu
Geresnė mokykla
Gero skonio studija
GimnastikaTau
Gimtadienis su išradėju
Gitaros mokykla "Glorija"
Golfo akademija
Gražus sportas
Grigiškių SK „Šviesa“
House oF English
Humanistinio ugdymo mokykla "Atvira pamoka"
Inovatyvaus moksleivių papildomo ugdymo tinklas
Intelligent Mind
International Gym
IŠGYVENIMO MOKYKLA
Išmok kalbėti
Japonijos agentūra YUKARI
Jaunųjų architektų ir dizainerių mokykla
Jaunųjų lenktynininkų mokykla
Jaunųjų mokslininkų akademija, VšĮ
Judesio laboratorija, UAB
Judesys - Gimnastikos centras
Juodaragio stovykla
Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas
Justo Bogušo mokykla
KRISTINOS ŠOKIŲ NAMAI
KSU Švietimo akademija
Kalbų mokykla "Graži kalba"
Karaliukų akademija
Karališkoji menų akademija
Karate užsiėmimai vaikams
Karatė klubas "Kaminari"
Kazimiero Simonavičiaus universitetas
Kačiuko AU mokyklėlė
Keramika sau
Keramikos būrelis vaikams
Kerlingas
Kineziterapija užsiėmimai vaikams "Ypatingi žmonės"
Kitokio meno sąjunga
Klubas Megiukas
Klubas Šok šok
Kovos menų akademija, VšĮ
Kovos menų ir sveikatingumo klubas Tėkmė
Krepšinio klubas "Jaunieji talentai"
Kristinos Piekautaitės šokių studija
Kungfu Akademija
Kyokushin karate mokykla "OYAMA"
Kūrybinių technologijų akademija
Kūrybinės dirbtuvės "Beepart"
Kūrybinės dirbtuvės "Laikas sau"
Kūrybos laisvė
Kūrybos mokykla “Dailės Artelė”
LK Vilniaus įgulos karininkų ramovės liaudiškų šokių ansamblis "Neris"
LMTA Muzikos mokykla - Studija
Laipiojimas uolomis
Laisvalaikio klubas
Lankininkų sporto klubas
Laumių pieva
Lietuvos ,,Žinijos'' draugija
Lietuvos Nhat Nam federacija
Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga
Lietuvos skautų sąjunga
Lietuvos skvošo asociacija
Lietuvos tarptautinė baleto akademija
Lingvobalt
Logogo
MB "Žiniukų mokyklėlė"
MB Katino dienelės mokykla
MB Lemma sportas
MB Poligonas
MJ SPORTINIŲ ŠOKIŲ AKADEMIJA
MRU Futbolo mokykla
Mados studija „Mažasis modelis“
Mamos žygeivės
Mano meno mokykla
Mar de Idiomas
Marina aerobinės gimnastikos trenerė
Markučių dienos veiklos centras
Mathos
Mažasis genijus
Mažoji Guboja
Mažoji mokyklėlė
Mažųjų Karalystė
Mažųjų valdos
Meno ir mokslo studija
Meno ir muzikos demonstracinė mokykla
Menų agentūra „Artscape“
Menų studija ,,Džiaugsmo ratas''
Menų studija “Terra Bella”
Menų studija „Garsas ir spalva“
Menų vektoriai
Merginų futbolo akademija "Bitės"
Modelių agentūra “RUTA model management”
Mokinkis
Mokslo namai
Mokykla Tau
Mokymosi ypatumų centras Labirintas
Muzikinė studija „MIMI“
Muzikos akademija
Mąstymo Mokykla
NVO „Kvadratas“ scenos menų būrelis
Nardymo Akademija
Naujosios Vilnios kultūros centras
Naujosios Vilnios muzikos mokykla
Neformalaus ugdymo būrelis "Pasidaryk pats"
Neformalus demonstracinis minidienynas
Neringos Kirklienės šokių mokykla
Neringos Čereškevičienės įmonė "TELE BIM BAM studija"
Nuotolinio mokymo studija "Mentorius Tau"
Olimpija, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas
Orkestras Jovaras
Papildomojo ugdymo mokykla "Jaunimo perspektyva"
Paplūdimio tinklinio mokykla
Pasakų vaikai
Patirčių klasė
Pepės ilgakojinės mokyklėlė
Pilietiškumo ugdymo akademija
Piotro Kostino meno studija
Plaukimo akademija
Populiariosios muzikos studija „Kvarta"
Pradinė Technologijų ir Menų Mokykla
Pramoginių Šokių Studija „Indance”
RINGS kovinio sporto klubas
Raganiukės teatro studija - mokyklėlė
Ritė bitė
Robotikos mokykla
Robotikos studija
Romų visuomenės centras
Rusų kalbos mokykla "Kalbu rusiškai"
SKM krepšinio mokykla
Savaitgalis su kino teatru „Pasaka“
Saviraiškos studija "Ak'menukai"
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
School of British English
Siluetas, Vilniaus m. sportinių šokių klubas
Siuvimo kursai Vilniuje
Smaragdo miestas
Smarttech akademija
Snukerio akademija
Sodų meno studija 65
Sostinės futbolo akademija VYTIS
Sostinės laisvalaikio klubas
Sostinės sporto centras
Sostinės vairavimo mokykla
Sostinės šokių akademija
Sportinių šokių klubas "Tornado"
Sportinių šokių klubas „Dancelita“
Sporto Startas LT
Sporto centras Sakura
Sporto ir futbolo klubas "Rotalis"
Sporto klubas "Auksinis Lokys"
Sporto klubas "Budora"
Sporto klubas "Faiteris LT"
Sporto klubas "SHIN"
Sporto klubas "TOSHI"
Sporto klubas „Focus“
Sporto klubas „Uraganas“
Sporto klubas „Žaidynės tęsiasi“
Starkida
Stembridge LT
Studija „Menų vaikai“
Suaugusiųjų Dailės Mokykla
Sėkmės magija
Tapybos studija, MB
Tarptautinis vaikų klubas
Teatro būrelis "Fantazija"
Tinklinio mokymo centras
Tomo Petreikio šokių studija
Tradicinio Karate do klubas "Lūšis"
Tradicinio karate klubas "Danas"
Tradicinių šokių klubas
Two foxes
Tęstinių mokymų centras, UAB DaVinci 365® ARCHITECTUS | PHRONESIS
UAB "A ir J Studija"
UAB "Janida"
UAB "Lingua Lituanica"
UAB Algorithmics LT
UAB Edugilė
Užsienio kalbų mokymo centras
VU neformalusis švietimas
Vaiko šypsena
Vaikystės Sodas
Vaikų dienos centras
Vaikų gildija
Vaikų ir jaunimo stovyklos "Aktyvus stovyklavimas"
Vaikų kineziterapija
Vaikų meninė studija „Diemedis“
Vaikų muzikinio teatro studija
Vaikų žemė
Vairavimo studija
Verslus Jaunimas
Vidmanto Valio regbio akademija
Viešoji Įstaiga Geležinio Vilko Sporto Mokykla
Viešoji įstaiga "Baltijos futbolo akademija"
Viešoji įstaiga "LIETUVOS JUNIOR ACHIEVEMENT"
Viešoji įstaiga "Sėkmės mokykla"
Viešoji įstaiga YAMAHA MUZIKOS MOKYKLA
Viešoji įstaiga „Sveikame kūne sveika siela“
Vilniaus ,,Atžalyno" mokykla-darželis
Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija
Vilniaus Algirdo Muzikos Mokykla
Vilniaus Antakalnio progimnazija
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Vilniaus Baltupių progimnazija
Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija
Vilniaus Broniaus Jonušo Muzikos Mokykla
Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės SMC
Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija
Vilniaus Gijos jaunimo mokykla
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla
Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla
Vilniaus Juventos gimnazija
Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla
Vilniaus Laisvės gimnazija
Vilniaus Lazdynų mokykla
Vilniaus Levo Karsavino mokykla
Vilniaus Maironio progimnazija
Vilniaus Marinos Mižigurskajos privati gimnazija
Vilniaus Medeinos pradinė mokykla
Vilniaus Mingintės Bertašienės gamtos mokykla
Vilniaus Miuziklo Mokykla
Vilniaus Naujininkų progimnazija
Vilniaus Naujosios Vilnios moksleivių kūrybos namai
Vilniaus Ozo gimnazija
Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla
Vilniaus Pavilnio progimnazija
Vilniaus Petro Vileišio progimnazija
Vilniaus Pilaitės gimnazija
Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija
Vilniaus Ryto progimnazija
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija
Vilniaus Santaros gimnazija
Vilniaus Saulėtekio mokykla-daugiafunkcis centras
Vilniaus Senvagės gimnazija
Vilniaus Spindulio progimnazija
Vilniaus Sporto Klubas „Karatė“
Vilniaus Tango Klubas
Vilniaus Tinklinio Akademija
Vilniaus Vilnios pagrindinė mokykla
Vilniaus Volungės darželis-mokykla (mokykla)
Vilniaus aeroklubas
Vilniaus arkivyskupijos Carito vaikų dienos centras
Vilniaus bėgimo klubas
Vilniaus bėgimo mėgėjų klubas „Inžinerija“
Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“
Vilniaus dailiojo čiuožimo akademija
Vilniaus darželis-mokykla Dainorėliai
Vilniaus darželis-mokykla „Saulutė“
Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“
Vilniaus darželis-mokykla „Vilija“
Vilniaus darželis-mokykla „Šaltinėlis“
Vilniaus dizaino mokymo centras
Vilniaus dziudo akademija
Vilniaus dziudo klubas "Gralis"
Vilniaus etninės kultūros centras
Vilniaus golbolo akademija
Vilniaus imtynių mokykla
Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centras
Vilniaus jaunųjų turistų centras
Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla
Vilniaus l/d "Pagrandukas"
Vilniaus ledo ritulio mokykla "Geležinis vilkas"
Vilniaus lopšelis - darželis "Sakalėlis"
Vilniaus lopšelis-darželis "Lašelis"
Vilniaus lopšelis-darželis "Pasakaitė"
Vilniaus lopšelis-darželis "Saulėgrąža"
Vilniaus lopšelis-darželis "Smalsučiai
Vilniaus lopšelis-darželis Gėlynas
Vilniaus lopšelis-darželis Žemyna
Vilniaus miesto dainų ir šokių vaikų klubas "Kalinka"
Vilniaus miesto moterų futbolo akademija "Žalgiris"
Vilniaus miesto mėgėjų ir profesionalų stalo teniso klubas "Ping-Pong"
Vilniaus miesto sporto centras
Vilniaus miesto sporto mokykla "Sostinės tauras
Vilniaus miesto čiuožimo sporto klubas “Sidabrinė Pačiūža”
Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras
Vilniaus moksleivių sveikatos centras
Vilniaus mokymo centras
Vilniaus muzikos mokykla "Lyra"
Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras
Vilniaus policijos klubas vaikams ir jaunimui
Vilniaus rajono sporto centras
Vilniaus saugaus miesto centras
Vilniaus sav. Grigiškių meno mokykla
Vilniaus socialinis klubas
Vilniaus sportinės gimnastikos klubas "SKRYDIS"
Vilniaus sporto ir turizmo klubas "REGATA"
Vilniaus sporto mokykla "Tauras"
Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras
Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras
Vilniaus tinklinio mokykla
Vilniaus tradicinio AIKIDO-AIKI-BUDO-KEMPO centras
Vilniaus ušu mokykla
Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas "Lakštingala"
Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas "Meteoras"
Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas "Verdenė"
Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas Kregždutė
Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas Šatrija
Vilniaus  Žaliakalnio darželis
Vilniaus Ąžuoliuko muzikos mokykla
Vilniaus Šilo ugdymo centras
Vilniaus šokių mokykla "DaVi"
Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla
Vilniaus Žaros gimnazija
Vilniaus Žiburio pradinė mokykla
Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas
Vilniaus Žvėryno gimnazija
Vilniaus Žėručio pradinė mokykla
Vilniaus „Vilties“ specialioji mokykla-daugiafunkcis centras
Vilnius Football Academy
Vilnius padel club A2
Violončelės mokykla
Visuomeninė organizacija orientavimosi sporto klubas „Perkūnas“
VŠĮ "ŠVIESOKAITA"
VŠĮ "Švietimo Projektai"
VŠĮ Laukinė vyšnia
VŠĮ Muzikos studija
VŠĮ Ruduo-pavasaris
VŠĮ Talentų futbolo akademija
VšĮ "Erudita"
VšĮ "Europos namai"
VšĮ "Gimnastikos mokykla.lt"
VšĮ "PO SKAMBUČIO
VšĮ "Spalvų juokas"
VšĮ "Vaikas ir muzika"
VšĮ "Varlinukas"
VšĮ "Vilniaus krepšinio akademija"
VšĮ "Šachmataukim"
VšĮ "ŽALGIRIETIS"
VšĮ A.Narbekovo futbolo akademija
VšĮ Albinos Šakalienės kalbų mokykla "Pamatyk ir pasimokyk"
VšĮ Dainų sala (Scenos Menų Fabrikėlis)
VšĮ Futbolo centras Ateitis
VšĮ Futbolo mokykla "Ataka"
VšĮ Futbolo mokykla "Nikė"
VšĮ Linijinių šokių mokykla "LINEDANCE LT"
VšĮ Neli Beliakaitės Baltijos Baleto Akademija
VšĮ Pilietinė medija
VšĮ Profat
VšĮ Saulės privati gimnazija
VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus
VšĮ Vilniaus privati gimnazija
VšĮ sportinių šokių klubas „Juventos“
VšĮ Švietimo ir kultūros centras Jaunimas vaikams
VšĮ “Lauko darželis”
VšĮ „Stalo teatras“
VšĮ „Vilniaus Vaikų Tinklinio Klubas“
VšĮ"STOK IR ŠOK"
Všį Artūro Noviko džiazo mokykla
Všį Laipiotojų uolomis klubas
What a Jazz dance studio
YMG golfo būrelis
Čiuožimo klubas "Ledo magija"
Įkvėpti sporto
Šeimos laisvalaikio studija "Šviesos vaikai"
Šeši pojūčiai
Šokio harmonija
Šokio ir judesio centras
Šokio teatras "DANSEMA"
Šokių akademija SALTARE
Šokių kūrybos namai
Šokių mokykla "Way of move"
Šokių studija "Spinela"
Šokių studija “LAB”
Šokių studija „Alemanda”
Šokių studija „Gelios“
Šokių, dainavimo ir teatro klubas INdY dance'SiNG
Šokliukai
Šv. Juozapo mokykla
Žiniukų mokyklėlė
Žolynėlis
„Vaiko talentas“
„VuRecords laisvalaikio centras“
„Žiogelio Studija”

Klaipėdos miesto savivaldybė 167

"Bokso visata"
"Intelekto namai"
"Klaipėdos krašto sporto sąjunga"
"Klaipėdos teniso akademija"
"Zouk Alegria" šokių studija
Aidos judesio akademija
Aleksandro baletas
Amber Language Centre
Asociacija "K1 akademija"
Barca Academy Baltic
Beatos Molytės baleto mokykla
BĮ Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla
Dailiojo čiuožimo klubas "Speigas"
Dailės klubas “Guboja”
Edukateka
Fechtavimo klubas "Klaipėdos riteriai"
Fizinio aktyvumo akademija
Gintaro sporto centras
Jaunųjų atlikėjų menų studija
KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ETNOKULTŪROS CENTRAS
Kalbų mokykla House of Languages
Kalbų mokymo centras "Jaunimo sėkmė"
Karate kiokušin klubas "SHODAN"
Karate klubas „Okinava”
Karate sporto klubas “Rytai”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Pušaitė” (alerginis)
Klaipėdos uostamiesčio progimnazija (buvusi M.Gorkio)
Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis
Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis
Klaipėdos Adomo Brako Dailės Mokykla
Klaipėdos Aitvaro gimnazija
Klaipėdos Futbolo Akademija
Klaipėdos Jeronimo Kačinsko Muzikos Mokykla
Klaipėdos Juozo Karoso Muzikos Mokykla
Klaipėdos Ledo Ritulio Mokykla "Skatas"
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos
Klaipėdos Marijos Montessori mokykla-darželis
Klaipėdos Marijos Taikos karalienės parapija
Klaipėdos Medeinės mokykla
Klaipėdos Pajūrio progimnazija
Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras
Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
Klaipėdos Santarvės progimnazija
Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija
Klaipėdos Tauralaukio progimnazija
Klaipėdos Tinklinio Treniruotės
Klaipėdos Varpo gimnazija
Klaipėdos Verdenės progimnazija
Klaipėdos Vydūno gimnazija
Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija
Klaipėdos darželis „Giliukas" „Gintarėlio” skyrius
Klaipėdos dziudo klubas
Klaipėdos futbolo mokykla
Klaipėdos irklavimo centras
Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras
Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla Žiemys
Klaipėdos laisvųjų imtynių sporto klubas "Švungas"
Klaipėdos licėjus
Klaipėdos lopšelis-darželis „Inkarėlis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Aitvarėlis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Alksniukas“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Atžalynas“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Bangelė“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Berželis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Bitutė“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Dobiliukas“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Du gaideliai“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Eglutė“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Giliukas“ (dažni kvėpavimo takų susirgimai)
Klaipėdos lopšelis-darželis „Klevelis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Liepaitė”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Linelis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Nykštukas“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Obelėlė“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Pagrandukas”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Pakalnutė”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Papartėlis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Pumpurėlis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Radastėlės“ skyrius (buvęs„Putinėlis“)
Klaipėdos lopšelis-darželis „Radastėlė”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Rūta”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Sakalėlis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Svirpliukas“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Traukinukas" „Boružėlės“ skyrius
Klaipėdos lopšelis-darželis „Traukinukas”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Versmė”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Volungėlė”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Vyturėlis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Vėtrungėlė" (buvęs "Vėrinėlis")
Klaipėdos lopšelis-darželis „Vėtrungėlės“ skyrius (buvęs „Pingvinukas“)
Klaipėdos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Čiauškutė“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Čiauškutė”„Šermukšnėlės” skyrius
Klaipėdos lopšelis-darželis „Šaltinėlis“ „Kregždutės“ skyrius
Klaipėdos lopšelis-darželis „Šaltinėlis”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Švyturėlis”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Želmenėlis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Žemuogėlė”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Žiburėlis”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Žilvitis”
Klaipėdos lopšelis-darželis „Žiogelis“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Žuvėdra”
Klaipėdos meninės gimnastikos akademija "VRV"
Klaipėdos miesto bėgikų sporto klubas "Maratonas"
Klaipėdos miesto imtynių sporto klubas "Brolių viltys"
Klaipėdos miesto imtynių sporto klubas "Krabas"
Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla, biudžetinė įstaiga
Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras
Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras
Klaipėdos pliažo tinklinio klubas
Klaipėdos regos ugdymo centras
Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok"
Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija
Klaipėdos teniso trenerių federacija
Klaipėdos turizmo mokykla
Klaipėdos universiteto "Žemynos" gimnazija
Klaipėdos uostamiesčio progimnazija
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras
Klaipėdos Šokių Akademija
Klaipėdos Žaliakalnio gimnazija
Klaipėdos „Saulutės” mokykla-darželis
Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazija
Klaipėdos „Smeltės“ progimnazija
Klaipėdos „Varpelio” mokykla-darželis
Klaipėdos „Versmės“ progimnazija
Klaipėdos „Viesulo“ sporto centras
Kompiuterių kursai
Krepšinio fanų klubas Baltijos žaibas
Krikščioniškojo švietimo draugija "Slovo"
Ledo ritulio klubas "HC Klaipėda"
Mažasis Klaipėdos licėjus
Meninio ugdymo mokyklėlė "Laiminga vaikystė"
Meninės gimnastikos klubas "Barbė"
Meno ir mokymų centras
Mis Akademija
Mondo šokių centras
Mondo šokių klubas
Pajūrio Valdorfo bendruomenė, VšĮ
Pamario sveikatingumo namai
Prof. A. Kliševičiaus kaligrafijos ir rašto meno mokykla
SK tempas, VšĮ
Smuiko pamokos pas Viliją
Studija “Tavo šokis”
Svajonė, šokių studija
TOPKART
Tauralaukio vaikų teniso akademijaMėmelio sportas, VšĮ
Teatro studija „Jaunieji kūrėjai“
Tensho kyokushin karate klubas
UAB „National Golf Resort”
Uosto Tango Klaipeda
Vaikų Ugdymo akademija, VŠĮ
Vaikų ir jaunimo dienos centras VšĮ "Liberi"
VšĮ Klaipėdos Universa Via tarptautinė mokykla
VšĮ Klaipėdos technologijų mokymo centras
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
VšĮ „ORANGERA“
 K. Ivaškevičiaus futbolo akademija
Šeimų santaka
Šokio ir kūno kalbos mokykla „Hatora“
Šokio mokykla "Kopa"
Šokio teatras "Judesio erdvė"
Šokių ir laisvalaikio centras "Rueda"
Šokių mokykla CODA
Šokių studija "Intrus"
Šokių studija „Duende”
„Švietimo tinklas“

Kauno miesto savivaldybė 161

"Kaunas Hockey" klubas
"MG šokių studija"
"Miegantys drambliai"
"Strakaliukas" Vaikų sporto centras
"Šokis"
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokykla
Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
Amici Art
Art terapija
Asociacija "Šokio namai"
Asociacija „Sporto idėja“
Audiovizualinių Studijų Centras"Kurkuria"
Baltijos tarptautinė mokykla
Bricks 4 Kidz
CodinFun / Programuok linksmai
DANZA M
DEMO bendrojo ugdymo mokykla
Dailiojo čiuožimo treniruotės suaugusiems Kaune
Dailės studija
Dailės studija "SAULĖ"
Dailės studija „Meno kelias“
Dailės studija „Super menininkai“
Dainavimo studija "Svajonių gija"
Fechtavimo mokykla "Dvikova"
Fidus production
Flash Dance
Fortūna
Futbolo legionas
Futbolo mokykla "Fortūna"
Futbolo mokykla "Naujoji Karta"
Gimnastikos akademija
Gimnastikos ir sveikatingumo studija ELITE
Gimnastikos klubas "Vivet"
Ginklų klubas, VšĮ
Gintarės ir Tomo Slausgalvių šokių studija
Helen Doron English
I. Šlapikienės sportinių šokių būrelis
INDIŠKA REIKI MOKYKLA
Indrės Sorokaitės Tinklinio Akademija
Informacinių technologijų mokymo centras
Jaunieji žurnalistai, TV laidų kūrėjai
Jaunųjų dizainerių studija
Junda
KA Snaiperis
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras
Karatė klubas „Samurajus“
Karo paveldo centras, VšĮ
Kauno "Aitvaro"mokykla
Kauno 1-oji muzikos mokykla
Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla
Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla
Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Kauno Futbolo Akademija
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija
Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija
Kauno Jono Jablonskio gimnazija
Kauno Jono Laužiko mokykla
Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
Kauno Juozo Gruodžio konservatorija
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija
Kauno Martyno Mažvydo progimnazija
Kauno Mažoji Beisbolo Lyga
Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla
Kauno Prano Daunio ugdymo centras
Kauno Prano Daunio ugdymo centro ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
Kauno Santaros gimnazija
Kauno Tado Ivanausko progimnazija
Kauno Valdorfo mokykla
Kauno Varpelio pradinė mokykla
Kauno Vinco Kudirkos progimnazija
Kauno Vyturio gimnazija
Kauno Vyturio gimnazijos muzikos skyrius
Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykla ,,Varpelis"
Kauno bėgimo mėgėjų klubas
Kauno dailės gimnazija
Kauno informacinių technologijų mokykla
Kauno jungtinis sveikatos klubas
Kauno karatė klubas "Era"
Kauno ledo ritulio akademija "HC Žalgiris"
Kauno meninės gimnastikos klubas
Kauno moksleivių techninės kūrybos centras
Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras
Kauno padelio klubas
Kauno plaukimo mokykla
Kauno sakralinės muzikos mokykla
Kauno sportinių šokių klubas "Rolo"
Kauno sporto mokykla "Bangpūtys"
Kauno sporto mokykla "Gaja"
Kauno tautinės kultūros centras
Kauno technologijos universitetas
Kauno technologijų mokymo centras
Kauno technologijų mokymo centras (Kauno statybos ir paslaugų skyrius)
Kauno technologijų mokymo centro Vilkijos skyrius
Kauno teniso akademija
Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai
Kauno Žalgirio futbolo akademija
Kauno „Saulės“ gimnazija
Kiokušin karatė klubas "Tigras"
Klaipėdos krepšinio mokykla
Krepšinio mokykla ''Tornadas''
Kyumeikan mokykla
Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ
Lietuvos Caritas
Lietuvos Shotokan karate federacija
Lietuvos Šaulių sąjunga
Mažieji gintarėliai
Mažoji Medicinos Mokykla
Mažojo dailininko dirbtuvėlė
Me Gusta
Meninės gimnastikos klubas "Elegancija"
Mokykla Delta
Mokymo centras „iCAN“
Montessori akademija, UAB
Mstislavo Dobužinskio daugiakultūrinis centras
Nacionalinė krepšinio akademija
Oratorių mokykla
Palemono vaikų dienos centras
Plaukimo akademija "Banga"
Pop choras „Lašeliukai“
Pramogų karalystė
Prezidento Antano Smetonos gimnazija
Red
Releve, Neoklasikinio Šokio Teatras
Ryto Saulė, Kauno Dziudo Klubas
Rytų kovos menų klubas "TORA"
Salsa Kaunas
Samurajus
Santaka, Kauno sportinių šokių klubas
Skautai
Sportuokime kartu
Standartas
Sveikatingumo centras "Amžių linija"
Sveikatingumo ir laisvalaikio studija
Tango kultūros erdvė
Tikslo link
Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras
UAB Kuryba
UAB „Kalba.Lt“
Udeima, UAB
Universitetinė Valdovų baleto mokykla
Vaikų kūrybiškumo ugdymo studija "Kuria vaikai"
Vaikų muzikos studija „Solija“
Vaikų pasakų karalystė
Vaikų užimtumo grupė „Kar kar rytas“!
Vasaros stovyklos Pavariuose
Vienaragis stalo žaidimų kurimo studija
Vijolina
VšĮ "Erikos galerija"
VšĮ Judesio studija "Strakaliukas" Vaikų sporto centras
VšĮ Vaikų stalo teniso mokykla
VšĮ „Bėgimo klubas“
VšĮ „Origami runners“
Všį "Nacionalinė moksleivių akademija"
_Kauno m. Testinis Darželis
Šančių vaikų dienos centras
Šiuolaikinės penkiakovės klubas "Hiperionas"
Šokių ir judesio studija Euforija
Šokių studija "Imperium"
Šokių studija AISTRA ŠOKIUI
Šokėjėliai
„Ugnies valdovai“

Vilniaus rajono savivaldybė 132

"Menas kartu"
"Vaikų ugdymas"
Aikido namai "Ramus dangus"
Asociacija Grigiškių futbolo akademija
Buivydiškių pagrindinė mokykla
Bukiškio progimnazija
Bukiškio progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Dailiojo čiuožimo mokykla Libela
GERASGERAS Modernaus muzikavimo studijų centras
Gimnastikos užsiėmimai "Verbica"
Gitaros ir vokalo akademija
Jaunojo pasieniečio būrelis
Juodšilių atviroji jaunimo erdvė
Kultūros ir edukacijos centras
Lavoriškių gimnazija
Maišiagalos tradicinių amatų centras
Mažoji teatro akademija
Menų akademija "MuMo"
Mokas inovacijos
Mokslo ir Karjeros Valdymo Centras
Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras
Nemenčinės sporto mokykla
Riešės gimnazija
Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBOS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS PASIENIEČIŲ MOKYKLA
Vilniaus agroekologijos mokymo centras
Vilniaus r. Avižienių gimnazija
Vilniaus r. Avižienių gimnazijos Dūkštų pagrindinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelis-darželis
Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio Bezdonių ikimokyklinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija
Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Buivydiškių mokykla-darželis
Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla
Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija
Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos Buivydžių ikimokyklinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija
Vilniaus r. Eitminiškių gimnazija
Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Glitiškių vaikų darželio Anavilio ikimokyklinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Glitiškių vaikų darželis
Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija
Vilniaus r. Kabiškių vaikų lopšelis-darželis
Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazija
Vilniaus r. Kalvelių Aušros gimnazija
Vilniaus r. Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazija
Vilniaus r. Kalvelių vaikų darželis
Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija
Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos skyrius Mostiškių mokykla-daugiafunkcis centras
Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija
Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija
Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis
Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
Vilniaus r. Marijampolio vaikų lopšelis darželis
Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero gimnazija
Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero gimnazijos Medininkų ikimokyklinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Mickūnų Vaikų lopšelis-darželis
Vilniaus r. Mickūnų gimnazija
Vilniaus r. Mickūnų vaikų lopšelis-darželis
Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos Veriškių pradinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija
Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos Sužionių pagrindinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Nemenčinės muzikos mokykla
Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio skyrius Rudausių daugiafunkcis centras
Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželis
Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelis-darželis
Vilniaus r. Nemėžio vaikų lopšelis-darželis
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Vėliučionių ikimokyklinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija
Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija
Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos Pikeliškių pradinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos skyrius Visalaukės mokykla-daugiafunkcis centras
Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazija
Vilniaus r. Pagirių gimnazijos Keturiasdešimt Totorių pagrindinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Pagirių meno mokykla
Vilniaus r. Pagirių „Pelėdžiuko“ lopšelis-darželis
Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Rakonių pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos skyrius Karvio mokykla–daugiafunkcis centras
Vilniaus r. Riešės vaikų darželis
Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija
Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos Marijampolio pradinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Rudaminos lopšelis-darželis
Vilniaus r. Rudaminos meno mokykla
Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija
Vilniaus r. Rukainių gimnazija
Vilniaus r. Rukainių gimnazija
Vilniaus r. Rukainių gimnazijos Rukainių ikimokyklinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis
Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis (darželis)
Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla (ikimokyklinis ugdymas)
Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos Rastinėnų pradinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Vaidotų mokykla-darželis
Vilniaus r. Vaidotų mokykla-darželis "Margaspalvis aitvarėlis"
Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija
Vilniaus r. Valčiūnų vaikų lopšelis-darželis
Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos Čekoniškių pagrindinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Zujūnų gimnazija
Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos Čekoniškių pagrindinio ugdymo skyrius
Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokykla
Vilniaus rajono futbolo mokykla
Vilniaus rajono pedagoginė psichologinė tarnyba
Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla
Vilnius Grand Resort
Visuomeninė organizacija-vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras "GAMTOS BROLIAI"
Vėliučionių vaikų socializacijos centras
VŠĮ Melkio mokykla
VŠĮ Uogų slėnio mokymosykla
VšĮ Vilniaus agroekologijos mokymo centras
Všį "Gerumo lietus" futbolo mokykla "Audra"
_Vilniaus r. Testinis Darželis
ŠMSM Buivydiškių pagrindinė mokykla
ŠMSM Buivydiškių pagrindinės mokyklos Sudervės skyrius
ŠMSM Buivydiškių pagrindinės mokyklos Čekoniškių skyrius
ŠMSM Bukiškio progimnazija
ŠMSM Bukiškio progimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrius
ŠMSM Bukiškio progimnazijos Karvio skyrius
ŠMSM Eitminiškių gimnazija
ŠMSM Eitminiškių gimnazijos Ažulaukės skyrius
ŠMSM Eitminiškių gimnazijos Visalaukės skyrius
ŠMSM Juodšilių "Šilo" gimnazija
ŠMSM Lavoriškių gimnazija
ŠMSM Mickūnų vaikų lopšelis-darželis
ŠMSM Riešės gimnazija
ŠMSM Rudaminos vaikų lopšelis-darželis "Ąžuoliukas"

Šiaulių miesto savivaldybė 69

"Šermukšnio kekė"
"Šėltinio vaikai"
"Živilės studija"
Bacio models school
Choreografijos studija „Aušrelė“
DEMO muzikos ir meno mokykla
Drift&Go kartodromai
Extreme Šokių Mokykla
Futbolo akademija "Šiauliai"
Incognito. Meninės raiškos mokykla
Išmanioji mokykla
Kantri ir Linijinių Šokių Klubas "Brandi Kava"
Karate klubas „Tori“
Lietuvos Regbio Federacija
Linos sporto ir menines gimnastikos mokykla
Mikituko meninio ugdymo studija
Protinių žaidimų mokykla
Regbio Sporto Klubas "Vairas"
Regbio klubas "Šiauliai"
Rokoko, vokalo studija
Smalsieji pabiručiai
Sporto iššūkis
Sporto klubas "Baltasis tigras"
Sporto mokykla „Čiuožiu.LT“
Suaugusiųjų mokymo centras "Yvas"
UAB "Spalvotos idėjos"
Vaikų uostas
VšĮ Kūrybinio ugdymo centras "Mikitukas"
VšĮ Saulės miesto kalbų mokykla
Windfun Jėgos aitvarų kursa
_Šiaulių m. Testinis Darželis
testas
ŠIAULIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS IR SVEIKATINGUMO CENTRAS
Šiaulių 1-oji muzikos mokykla
Šiaulių Akrobatinio Rokenrolo ir Akrobatikos Klubas "Elvis"
Šiaulių Centro pradinė mokykla
Šiaulių Dagilėlio dainavimo mokykla
Šiaulių Dainų muzikos mokykla
Šiaulių Dainų progimnazija
Šiaulių Kultūros Centras
Šiaulių Ragainės progimnazija
Šiaulių Rasos progimnazija
Šiaulių Ringuvos mokykla
Šiaulių Zoknių progimnazija
Šiaulių dailės mokykla
Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras
Šiaulių jaunųjų technikų centras
Šiaulių jaunųjų turistų centras
Šiaulių krepšinio akademija Saulė
Šiaulių lopšelis-darželis Kūlverstukas
Šiaulių lopšelis-darželis Pupų pėdas
Šiaulių menų mokykla
Šiaulių menų mokyklos vaikų klubas „Aitvaras"
Šiaulių menų namai
Šiaulių miesto bėgimo klubas „Stadija“
Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras
Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“
Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija
Šiaulių sporto centras "Atžalynas"
Šiaulių sporto centras "Dubysa"
Šiaulių sporto gimnazija
Šiaulių technologijų mokymo centras
Šiaulių teniso akademija
Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centras
Šiuolaikinio šokio klubas "Flamingas"
Šokių studija "Arabella"
Šokių studija „Salida“
”Matlogos“
„Sielos harmonija“

Marijampolės savivaldybė 68

"Sveikatingumo idėjos"
Degučių vaikų dienos centras
Dvasingumo ir blaivybės centras
Lispa, VšĮ
Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcinis centras (IU)
Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras
Marijampolės ,,Žiburėlio" mokykla daugiafunkcis centras
Marijampolės Anzelmo Matučio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Marijampolės Petro Armino progimnazija
Marijampolės Petro Armino progimnazija (IU)
Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija
Marijampolės Ryto pagrindinė mokykla
Marijampolės Sūduvos gimnazija
Marijampolės aikido aikikai mokykla „Aikivaras“
Marijampolės kultūros centras
Marijampolės kyokushin karate klubas "Tornadas"
Marijampolės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“
Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės meno mokykla
Marijampolės moksleivių kūrybos centras
Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija
Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos Igliaukos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos Igliaukos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos Šventragio ikimokyklinio ugdymo skyrius
Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija
Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos ikimokyklinio (IU)
Marijampolės sav. Mokolų progimnazija
Marijampolės sav. Mokolų progimnazija (IU)
Marijampolės sav. Padovinio pagrindinė mokykla
Marijampolės sav. Patašinės universalus daugiafunkcinis centras (IU)
Marijampolės sav. Patašinės universalus daugiafunkcis centras
Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinė mokykla
Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinė mokykla (IU)
Marijampolės sav. Želsvos progimnazija
Marijampolės sav. Želsvos progimnazija (IU)
Marijampolės sporto centras
Marijampolės vaikų lopšelis - darželis „Nykštukas
Marijampolės vaikų lopšelis - darželis „Ąžuoliukas“
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis " Želmenėliai"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis " Želmenėliai" (Buvęs ''Linelis'')
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Nykštukas"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Pasaka"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Rasa"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Rūta"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Rūta" (buvęs "Varpelis")
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Vaivorykštė"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Šaltinėlis"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Šypsenėlė"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Pasaka"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rasa“
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rūta"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rūta" (buvęs „Varpelis")
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Vaivorykštė"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Šaltinėlis
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Šypsenėlė"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Želmenėliai"
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Želmenėliai” (buvęs „Linelis)
Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija
Marijampolės „Ryto" pagrindinė mokykla
Marijampolės „Saulės“ pradinė mokykla
Marijampolės „Smalsučio" pradinė mokykla
Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centras "Židinys"
Suvalkijos jaunimo futbolo klubo akademija
Suvalkijos saulytės
Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškosios kultūros centras
_Marijampolės Testinis Darželis
Šeimos studija „Ant debesies“

Jonavos rajono savivaldybė 58

"DEKO RESTO"
Akvaera
Bėgimo klubas „Maratonas“
Futbolo klubas „EOS-Aušra“
Jonavos
Jonavos Bokso Klubas "Raundas"
Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla
Jonavos Justino Vareikio progimnazija
Jonavos Justino Vareikio progimnazija (IU)
Jonavos Panerio pradinė mokykla
Jonavos Panerio pradinė mokykla (IU)
Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija
Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija (IU)
Jonavos futbolas""
Jonavos politechnikos mokykla
Jonavos pradinė mokykla
Jonavos pradinė mokykla (IU)
Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras
Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras (IU)
Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla
Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla (IU)
Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos Batėgalos skyrius
Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos Batėgalos skyrius (IU)
Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro skyrius „Pušaitė“
Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro skyrius „Pušaitė“ (IU)
Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras
Jonavos r. Šveicarijos progimnazija
Jonavos r. Šveicarijos progimnazija (IU)
Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras
Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras (IU)
Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyrius
Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyrius (IU)
Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija
Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos Užusalių skyrius
Jonavos sportinių šokių klubas "Bonus"
Jonavos sporto centras
Jonavos sporto savanoriai
Jonavos vaikų lopšelio-darželio "Lakštingalėlė" skyrius "Šilelis"
Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Lakštingalėlė“ skyrius „Šilelis“
Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Bitutė“
Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Dobilas“
Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Lakštingalėlė“
Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Pakalnutė“
Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“
Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“
Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos Upninkų skyrius (IU)
Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla
Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla (IU)
Kauno dziudo klubos "Budoka Jonava"
Keliautojų būrys "Vedlys"
Klubas "Sporto legionas"
Kyokushin karatė mokykla „Kumite“
Kūrybos ir mokslo studija “Avytės”
Mitologinių būtybių laboratorija
Rankdarbių mokyklėlė
Sporto klubas "Aero Gym"
Sporto klubas "Faiteris"
Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras

Ukmergės rajono savivaldybė 56

Deltuvos pagrindinė mokykla
Pašilės progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius ,,Šilelis"
Senamiesčio progimnazija
Skautų slėnis
Ukmerges ŠILO progimnazija
Ukmergės "Ryto" ugdymo centras
Ukmergės "Šilo" progimnazija (IU)
Ukmergės Deltuvos pagrindinė mokykla (IU)
Ukmergės Meno Mokykla
Ukmergės Pašilės progimnazija
Ukmergės Pašilės progimnazija (IU)
Ukmergės RYTO specialioji mokykla
Ukmergės Senamiesčio progimnazija (IU)
Ukmergės Siesikų pagrindinė mokykla (IU)
Ukmergės Taujėnų gimnazija (IU)
Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla
Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla (IU)
Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla, Pabaisko pagrindinio ugdymo skyrius
Ukmergės Veprių mokykla- daugiafunkcinis centras (IU)
Ukmergės Vidiškių pagrindinė mokykla (IU)
Ukmergės kultūros centras
Ukmergės r. Deltuvos pagrindinė mokykla
Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla
Ukmergės r. Siesikų gimnazija
Ukmergės r. Siesikų pagrindinė mokykla
Ukmergės r. Taujėnų gimnazija
Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras
Ukmergės rajono Dainavos pagrindinė mokykla
Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla
Ukmergės sporto centras
Ukmergės sporto klubas "Vilkas"
Ukmergės vaikų globos namai
Ukmergės vaikų lopšelis- darželis "NYKŠTUKAS"
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis "Buratinas"
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis "Eglutė"
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis "Nykštukas"
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis "Saulutė"
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis "Vaikystė"
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis "Žiogelis"
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis Vaikystė
Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba
Ukmergės Želvos gimnazija (IU)
Ukmergės „Šilo“ progimnazija
Vaikų lopšelis- darželis BURATINAS
Vaikų lopšelis- darželis EGLUTĖ
Vaikų lopšelis- darželis SAULUTĖ
Vaikų lopšelis-darželis ŽIOGELIS
Veprių mokykla-daugiafunkcis centras
Vidiškių pagrindinė mokykla
Viešoji Įstaiga Jaunimo Laisvalaikio Centras
Vitos keramikos studija
VšĮ Lyderių karta
VšĮ Mokymo, užimtumo ir laisvalaikio centras "Kambarėliai"
VšĮ Vaikų ir jaunimo ugdymo centras "Sodžius"
_Ukmergės r. Testinis Darželis
Želvos gimnazija

Šilutės rajono savivaldybė 52

Bandomasis
Gardamo seniūnijos sporto klubas „Žaibas“
Juknaičių pagr. mokykla (IU)
Kintų Vydūno kultūros centras
Kintų pagrindinė mokykla
M. Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių prog. skyrius
Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla
Sportinių šokių klubas "Lūgnė"
Sporto ambasadoriai
Sporto ir sveikatingumo centras "Atėnai"
Traksėdžių Šilojų mokykla
Usėnų pagr. mokykla (IU)
Vaikų užimtumo centro "Diena kitaip" filialas
Vainuto gimnazija
Vainuto gimnazijos Katyčių skyrius
Vilkyčių pagrindinė mokykla
_Šilutės r.
_Šilutės r. Testinis Darželis
Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius
Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės prog. skyrius
Šilutės Pamario progimnazijos Rusnės skyrius
Šilutės atviras jaunimo centras
Šilutės kultūros ir pramogų centras
Šilutės lopšelis-darželis „Pušelė”
Šilutės lopšelis-darželis "Ąžuoliukas"
Šilutės lopšelis-darželis Gintarėlis
Šilutės lopšelis-darželis Pušelė
Šilutės lopšelis-darželis Raudonkepuraitė
Šilutės lopšelis-darželis Ąžuoliukas
Šilutės lopšelis-darželis Žibutė
Šilutės lopšelis-darželis Žvaigždutė
Šilutės lopšelis-darželis „Gintarėlis”
Šilutės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“
Šilutės lopšelis-darželis „Žibutė“
Šilutės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“
Šilutės meno mokykla
Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla
Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla
Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla
Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla
Šilutės r. Vainuto gimnazija
Šilutės r. Vainuto gimnazijos Katyčių skyrius
Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla
Šilutės r. Švėkšnos lopšelis-darželis
Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis
Šilutės sporto klubas "Atėnė"
Šilutės sporto mokykla
Švėkšnos lopšelis-darželis
Švėkšnos tradicinių amatų centras
Ž. Naumiesčio mokykla-darželis
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo skyrius
Žemaičių krašto etnokultūros centras

Plungės rajono savivaldybė 50

"Plungės futbolas"
Alsėdžių lopšelis-darželis (Plungės r. Alsėdžių gimnazija)
Didvyčių skyrius (Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“)
Grumblių skyrius (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
Kantaučių skyrius (Plungės lopšelis-darželis "Nykštukas")
Kūrybos kišenė
Platelių meno mokykla
Platelių skyrius (Plungės r. Liepijų mokykla)
Platelių universalus daugiafunkcinis centras (Plungės r. Liepijų mokykla)
Platelių universalus daugiafunkcis centras (Plungės r. Liepijų mokykla)
Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla
Plungės Senamiesčio mokykla
Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija
Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija „Saulės“ pradinio ugdymo skyrius
Plungės antroji testinė mokykla
Plungės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ ikimokyklinio ugdymo skyrius „Vėrinėlis“
Plungės lopšelis-darželis „Nykštukas“
Plungės lopšelis-darželis „Pasaka“
Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“
Plungės lopšelis-darželis „Rūtelė“
Plungės lopšelis-darželis „Saulutė“
Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“
Plungės pirmasis testinis darželis
Plungės pirmoji testinė mokykla
Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija
Plungės r. Alsėdžių gimnazija Alsėdžių lopšelis-darželis
Plungės r. Kulių gimnazija
Plungės r. Kulių gimnazija (IU)
Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija
Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija (IU)
Plungės rajono savivaldybės kultūros centras
Plungės sporto ir rekreacijos centras
Plungės „Babrungo“ progimnazija
Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla
Plungės „Saulės“ gimnazija
Prūsalių skyrius (Plungės lopšelis - darželis „Vyturėlis“)
Stalgėnų skyrius (Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
Stanelių skyrius (Plungės „Babrungo“ gimnazija)
Teniso slėnis
_Plungės r. Testinis Darželis
Šateikių skyrius (IU) Plungės r. Liepijų mokykla
Šateikių skyrius (Plungės r. Liepijų mokykla)
Šateikių skyrius (Plungės r. Liepijų mokykla) (IU)
„Nykštukas“ Plungės lopšelis-darželis
„Pasaka“ Plungės lopšelis-darželis
„Raudonkepuraitė“ Plungės lopšelis-darželis
„Rūtelė“ Plungės lopšelis-darželis
„Saulutė“ Plungės lopšelis-darželis
„Vyturėlis“ Plungės lopšelis-darželis
„Vėrinėlis“ (Plungės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ ikimokyklinio ugdymo skyrius)

Šiaulių rajono savivaldybė 47

"Garso servisas"
Asociacija "Futbolo profesionalai"
Asociacija "Kuršėnų bendruomenė"
Aukštelkės neformaliojo ugdymo akademija
Gruzdžių vaikų socializacijos centras
Mai Ram Yoga studija "Shakti"
Sporto klubas „Kristalas“
_Šiaulių r. Testinis Darželis
Šiaulių r. Bazilionų mokykla-daugiafunkcis centras-darželis
Šiaulių r. Dubysos aukštupio Bazilionų, Bubių ir Kurtuvėnų skyriai (IU)
Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla
Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Aukštelkės skyrius
Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Aukštelkės skyrius (IU)
Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bazilionų skyrius
Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius
Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Kurtuvėnų skyrius
Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija
Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija (IU)
Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija
Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius
Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius (IU)
Šiaulių r. Gruzdžių lopšelis-darželis „Puriena“
Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla
Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla (IU)
Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla (IU) (blogas)
Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“
Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija
Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras
Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras (IU)
Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro Raudėnų skyrius
Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos Drąsučių skyrius
Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos Drąsučių skyrius (IU)
Šiaulių r. Kuršėnų kūrybos namai
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis "Žiedelis"
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Žiedelis“
Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla
Šiaulių r. Kužių mokykla
Šiaulių r. Kužių mokykla (IU)
Šiaulių r. Meškuičių lopšelis-darželis
Šiaulių r. Meškuičių mokykla
Šiaulių r. Voveriškių mokykla
Šiaulių r. Voveriškių mokykla (IU)
Šiaulių rajono Bazilionų mokykla-daugiafunkcis centras
Šiaulių sportinių šokių klubas "Šypsena"

Panevėžio miesto savivaldybė 45

Bėgimo ir slidinėjimo klubas „Rambynas“
Chorinio dainavimo studija Panevėžio kolegijoje
DAILUSIS ORNAMENTAS, VšĮ
Futbolo akademija "Panevėžys"
Jaunųjų kompiuterininkų mokykla "Minties vingiai"
Juozo Miltinio dramos teatro „VAIKŲ IR JAUNIMO TEATRO STUDIJĄ“
Jurgitėlės amatai
Karatė sporto klubas "Argus"
Kino centras "Garsas"
Kretingos meno mokykla
Kretingos sporto mokykla
Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai
Linksmosios Strazdanėlės
Mažųjų ugdymo studija
Modernaus dainavimo studija
Muzikinio ugdymo studija mažiesiems "Džikum Dralo"
Naujieji projektai, VšĮ
Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija
Panevėžio 5-oji gimnazija
Panevėžio Beržų progimnazija
Panevėžio Minties gimnazija
Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija
Panevėžio dailės mokykla
Panevėžio gamtos mokykla
Panevėžio krepšinio klubas "Žaiskime kartu"
Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla
Panevėžio m. sunkiosios atletikos klubas "Jėga"
Panevėžio moksleivių namai
Panevėžio mokymo centras
Panevėžio muzikos mokykla
Panevėžio profesinio rengimo centras "Žaismų pasaulis"
Panevėžio specialioji mokykla-daugiafunkcis centras
Panevėžio sportinių šokių klubas "Tango"
Panevėžio sporto centras
Panevėžio sporto klubas "Voras“
Panevėžio studija "Grožio mozaika"
Panevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"
Panevėžio vaikų dienos užimtumo centras
Panevėžio švietimo centras (RoboLabas)
Tautinio meno ansamblis "Panevėžio saulužė"
Tobulėjimo centras "Da Vinci"
V. Vaičikonio irklavimo klubas
Vaikų kūrybiškumo lavinimo studija "Deimančiukai"
Šiuolaikinių šokių studija „Šokių Oazė“
Šokių studija Artist.é

Elektrėnų savivaldybė 43

Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokykla
Elektrėnų Jurgio Milančiaus Vievio pradinė mokykla
Elektrėnų krepšinio klubas "CENTAURAS"
Elektrėnų kultūros centras
Elektrėnų lopšelis-darželis "Pasaka"
Elektrėnų lopšelis-darželis ,,Pasaka“
Elektrėnų meno mokykla
Elektrėnų mokykla-darželis ,,Žiogelis“
Elektrėnų mokykla-darželis Žiogelis
Elektrėnų pradinė mokykla
Elektrėnų pradinė mokykla (IU)
Elektrėnų pradinės mokyklos Gilučių skyrius
Elektrėnų sav. KIETAVIŠKIŲ PROGIMNAZIJA
Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija (IU)
Elektrėnų sav. Pylimų lopšelis-darželis
Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija
Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos Beižionių daugiafunkcis skyrius
Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyrius
Elektrėnų sav. Semeliškių vaikų darželis
Elektrėnų sav. Semeliškių vaikų darželis ,,Gandriukas“
Elektrėnų sav. Vievio gimnazija (IU)
Elektrėnų sav. Vievio lopšelis-darželis "Eglutė"
Elektrėnų sav. Vievio meno mokykla
Elektrėnų sav. Vievio pradinės mokyklos Kazokiškių skyrius
Elektrėnų sav. Vievio pradinės mokyklos Lazdėnų skyrius
Elektrėnų sav. Vievio pradinės mokyklos Pakalniškių skyrius
Elektrėnų sav. sporto centras
Elektrėnų savivaldybės futbolo akademija
Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis ,,Drugelis‘
Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis Drugelis
Elektrėnų vandensvydžio klubas "Žaibas", VšĮ
Gimnastikos mokykla "Salto"
Nuotykių akademija
Rytų kovos menų sporto klubas "Pantera"
Semeliškių bendruomenės iniciatyvos
Semeliškių gimnazija
Semeliškių gimnazija (IU)
Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla
Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla (IU)
Vievio kultūros centras
Vievio lopšelis-darželis „Eglutė“
Vievio vaikų dienos centras
_Elektrėnų Testinis Darželis

Radviliškio rajono savivaldybė 42

"Užbėgtukė" Kultūros ir meno klubas
Baisogalos gimnazija
Karatė klubas "Kentauras"
Kutiškių daugiafunkcis centras (neformalusis ugdymas)
Pažinimo licėjus
Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla
Radviliškio Vaižganto progimnazija
Radviliškio Vaižganto progimnazija (IU)
Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija (IU)
Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos Aukštelkų ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius
Radviliškio dailės mokykla
Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė“
Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė”
Radviliškio lopšelis-darželis „Kregždutė“
Radviliškio lopšelis-darželis „Kregždutė”
Radviliškio lopšelis-darželis „Žvaigždutė“
Radviliškio lopšelis-darželis „Žvaigždutė”
Radviliškio miesto kultūros centras
Radviliškio muzikos mokykla
Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla
Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla (IU)
Radviliškio r. Baisogalos mokykla- darželis
Radviliškio r. Baisogalos mokykla-darželis
Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius
Radviliškio r. Gražinos pagrindinė mokykla
Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija
Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija (IU)
Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos Pašušvio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius
Radviliškio r. Kutiškių daugiafunkcis centras
Radviliškio r. Kutiškių daugiafunkcis centras (IU)
Radviliškio r. Palonų daugiafunkcis centras
Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla
Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla (IU)
Radviliškio r. Sidabravo gimnazija
Radviliškio r. Šeduvos lopšelis-darželis
Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija
Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija (IU)
Radviliškio rajono Šeduvos gimnazija
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras
Tavo viltis
_Radviliškio r. Testinis Darželis

Kazlų Rūdos savivaldybė 37

"Stiklo namai"
Kazlų Rūdos
Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis (IU)
Kazlų Rūdos "Saulės" mokykla
Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis
Kazlų Rūdos K. Griniaus gimnazijos skyrius Ąžuolų Būdos vaikų darželis
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimanzijos skyrius Antanavo mokykla
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Antanavo mokykla (IU)
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Ažuolų Būdos darželis
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla (IU)
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla (IU)
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Kazlų Rūdos pradinė mokykla
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Kazlų Rūdos pradinė mokykla (IU)
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Prano Dovydaičio progimnazija
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius lopšelis-darželis „Pušelė“
Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla
Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija
Kazlų Rūdos badmintono klubas AURA
Kazlų Rūdos muzikos klubas
Kazlų Rūdos pradinė mokykla
Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla
Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla
Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla
Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija
Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija (IU)
Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras
Kazlų Rūdos sporto centras
Kazlų Rūdos sveikuolių klubas ATGAJA
Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis
Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla
Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla (IU)
Kovinės savigynos ir shindokai karate klubas "Akmangus"
Sporto ir sveikatingumo stovykloje „Subalansuota moterims“
_Kazlų Rūdos Testinis Darželis

Lazdijų rajono savivaldybė 23

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius (ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas)
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Krosnos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius (ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas)
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyrius
Lazdijų antrasis testinis darželis
Lazdijų meno mokykla
Lazdijų mokykla-darželis ,,Vyturėlis" (ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas)
Lazdijų mokykla-darželis „Kregždutė“
Lazdijų mokykla-darželis „Kregždutė“ (ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas)
Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“
Lazdijų pirmasis testinis darželis
Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija
Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija (priešmokyklinis ugdymas)
Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius
Lazdijų r. Šeštokų mokykla
Lazdijų r. Šeštokų mokykla (ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas)
Lazdijų r. Šventežerio mokykla
Lazdijų r. Šventežerio mokykla (ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas)