UPC pranešimas spaudai
2013-10-22

UPC pranešimas spaudai

Parodos „Mokytojų kambaryje“ – pokalbiai su kolegomis, švietimo ministru, specialistais


Ar norėtumėte aplankyti mokytojų kambarį, kuriame į jums svarbius klausimus atsakys švietimo ir mokslo ministras, kiti ministerijos specialistai, švietimo ekspertai?

Kiekvienas mokytojas, mokinio tėvas ar mama tai galės padaryti parodoje „Mokykla 2013“, kuri vyks gruodžio 6–8 d. Ugdymo plėtotės centro (toliau – UPC) specialiai įrengtame „Mokytojų kambaryje“. Jame galėsite ne tik sužinoti naujausias švietimo naujienas, bet ir susitikę su švietimo ir mokslo ministru, viceministrais aptarti kasdienius rūpesčius, sužinoti artimiausių metų strateginius sprendimus, kurie palies tiek pedagogus, tiek mokinius ir tėvus.

„Tai puiki proga tiesiogiai su mokytojais, mokinių tėvais aptarti jiems rūpimus klausimus. Mes savo ruožtu pristatysim artimiausius darbus, kurie aktualūs mokyklų bendruomenėms“, – teigia UPC direktorius Giedrius Vaidelis.

Pasak direktoriaus, kiekvienos mokyklos mokytojų kambarys – tai vieta, kurioje mokytojai ilsisi ir rengiasi pamokoms. Mūsų įrengtame „Mokytojų kambaryje“ mokytojai ir tėvai turės galimybę neformaliai, laisvai padiskutuoti apie mokytojo kasdienybę, darbą su švietimo vadovais, ekspertais, kolegomis. Mokytojų kambaryje taip pat vyks pokalbiai lyderystės švietime tema, kuri yra vienas pagrindinių šių metų parodos akcentų, ir kitomis aktualiomis temomis.

Anot UPC direktoriaus, parodoje mokyklų bendruomenių nariai galės gauti naujausią informaciją apie ugdymo naujoves, stažuotes, mokymus, dalyvauti įvairių mokymo priemonių pristatymuose ir pasiruošti ne tik kitos dienos, bet ir visų ateinančių metų pamokoms.
Paroda „Mokykla 2013” – trečius metus vykstantis švietimo bendruomenei skirtas renginys, kurį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.